Školení řidičů referentských vozidel

Tento kurz by s odkazem na Zákoník práce měl absolvovat každý zaměstnanec firmy nebo Osoba samostatně výdělečně činná, která ke své práci využívá firemní vozidlo či traktor. Více k povinnosti absolvovat školení řidičů referenčních vozidel v popisu níže.

Objednat
400 Kč / Osoba

Zaměstnavatel je dle Zákoníku práce povinen zajistit svým zaměstnancům školení o právních a ostatních předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které doplňují jejich odborné předpoklady a požadavky pro výkon práce, které se týkají jimi vykonávané práce a vztahují se k rizikům, s nimiž může přijít zaměstnanec do styku na pracovišti, na kterém je práce vykonávána a soustavně vyžadovat a kontrolovat jejich dodržování. Zaměstnavatel dále určuje četnost a obsah školení a způsob ověřování znalostí. Školení referentů by mělo být prováděno opakovaně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení